فایل ورد (Word) پاورپوینت پیش درآمدی بر جنگ نرم

فایل ورد (Word) پاورپوینت پیش درآمدی بر جنگ نرم

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

توجه : این پروژه به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

فایل ورد (Word) پاورپوینت پیش درآمدی بر جنگ نرم دارای 70 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد (Word) پاورپوینت پیش درآمدی بر جنگ نرم کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.


لطفا به نکات زیر در هنگام خرید

دانلودفایل ورد (Word) پاورپوینت پیش درآمدی بر جنگ نرم

توجه فرمایید.

1-در این مطلب، متن اسلاید های اولیه 

دانلودفایل ورد (Word) پاورپوینت پیش درآمدی بر جنگ نرم

قرار داده شده است

2-به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

3-پس از پرداخت هزینه ، حداکثر طی 12 ساعت پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما ارسال خواهد شد

4-در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد

5-در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون زیر قرار داده نشده است


بخشی از متن فایل ورد (Word) پاورپوینت پیش درآمدی بر جنگ نرم :

اسلاید 1 :

تعریف جنگ نرم

در جنگ روانی و آنچه كه امروز به او جنگ نرم گفته می‌شود در دنیا ، دشمن به سراغ سنگر‌های معنوی می‌آید كه آنها را منهدم كند . به سراغ ایمان‌ها ، معرفت‌ها ، عزم‌ها ، پایه‌ها و اركان اساسی یك نظام و یك كشور ،‌دشمن به سراغ این‌ها می‌آید كه این‌ها را منهدم بكند و نقاط قوت را در تبلیغات خود به نقاط ضعف تبدیل كند ، فرصت‌های یك نظام را به تهدید تبدیل كند.

اسلاید 2 :

هستی شناسی جنگ نرم

وقتی انسان ، تجهیز ، صف آرایی ، دهانهای با حقد و غضب گشوده شده و دندان‌های با غیظ فشرده شده علیه انقلاب ، امام خمینی و آرمانهای نظام اسلامی را می‌بیند وجود این جنگ نرم را باور می‌كند ، هرچند ممكن است عده‌ای این‌ها را نبینند.

اسلاید 3 :

ماهیت جنگ نرم

یكی از مسئولان طراز اول كشور رژیم صهیونیستی غاصب اسرائیل ، در سال گذشته توصیه‌ای به آمریكایی‌ها كرد . این توصیه كاملاً در مطبوعات خارجی و اینترنت منعكس شد و امر پنهانی و مخفیانه ای نیست . توصیه وی به آمریكایی‌ها این بود كه بیهوده وقت خود را با عراق و كره شمالی و كشورهایی از این قبیل تلف نكنید . مسئله اصلی شما ایران است . اگر خاورمیانه را می‌خواهید وقتتان را مصروف عراق نكنید ، سراغ ایران بروید ، كانون و سرچشمه آنجاست ، اما ایران مثل عراق و كره شمالی و افغانستان نیست كه بتوان با حمله نظامی آن را تسخیر كرد. نظام و حكومت اسلامی به مردم متكی است ، مردم آن را حفظ كرده اند . باید كاری كنید كه مردم آنه را رها كنند . راهش این است كه مردم را با ترویج فرهنگ و ادبیات غربی و فرهنگ و تربیت آمریكایی ، به واگرایی نسبت به دین و فرهنگ و سنت و تاریخشان سوق داد . وقتی مردم این تعلقات را رها كردند ، بعد از گذشت چند سال ، بدون این كه سرمایه ای صرف كنید ، با یك حمله و تحرك احیاناً نظامی مختصر ، می‌توانید این مانع بزرگ ، یعنی نظام اسلامی را از سراه بردارید.

اسلاید 4 :

خبردادن امام علی (علیه السلام) از فتنه های آینده :

سپس فتنه ای سر برآورد كه سخت لرزاننده ، در هم كوبنده و نابود كننده است ، و قلبهایی پس از استواری می‌لغزد ، و مردانی پس از درستی و سلامت ، گمراه می‌گردند و افكار و اندیشه ها به هنگام هجوم این فتنه ها پراكنده و عقاید پس از آشكار شدنشان به شك و تردید دچار می‌گردد ، آن كس كه به مقابله با فتنه ها برخیزد كمرش را می‌شكند ، و كسی كه در فرو نشاندن آن تلاش می‌كند ، او را در هم می‌كوبد ، در این میان فتنه جویان چونان گور خران ، یكدیگر را گاز می‌گیرند، و رشته های سعادت و آیین محكم شده شان لرزان می‌گردد ، و حقیقت امر پنهان می ماند ، حكمت و دانش كاهش می‌یابد ، ستمگران به سخن می آیند ، و بیابان نشینها را در هم می كوبند ، و با سینه مركبهای ستم ،

اسلاید 5 :

آنها را خرد می‌نمایند ، تكروان در غبار آن فتنه ها نابود گردند ، و سواران با قدرت در آن به هلاكت می‌رسند ، فتنه ها با تلخی خواسته ها وارد می شود و خونهای تازه را می‌دوشد ، نشانه های دین را خراب و یقین را از بین می‌برد ، فتنه هایی كه افراد زیرك از آن بگریزند و افراد پلید در تدبیر آن بكوشند ، آن فتنه‌ها پر رعد و برق و پر زحمت است . در آن پیوندهای خویشاوندی قطع می‌گردد و از اسلام جدا می‌گردند ، فتنه‌ها چنان ویرانگرند كه تندرستها بیمار ، و مسكن گزیدگان كوچ می‌كنند.

در آن میان كشته ای است كه خونش به رایگان ریخته ، و افراد ترسویی كه طالب
امانند ، با سوگندها آنان را فریب می‌دهند و با تظاهر به ایمان آنها را گمراه می كنند.
(خطبه 151 نهج البلاغه ، ترجمه دشتی)

اسلاید 6 :

رهنمودهای امام علی (علیه السلام)‌در مقابله با فتنه ها:

ـ پس سعی كنید شما پرچم فتنه ها و نشانه های بدعتها نباشید؛

ـ‌ و آنچه را كه پیوند امت اسلامی بدان استوار است ، و پایه های طاعت بر آن پایدار بر خود لازم شمارید؛

ـ و بر خدا ، ستمدیده وارد شوید نه ستمگر؛

ـ از درافتادن درون دامهای شیطان ، و قرار گرفتن در وادی دشمنی‌ها بپرهیزید؛

ـ و لقمه های حرام به شكم خود راه ندهید؛

ـ شما در برابر دیدگان خداوندی قرار دارید كه گناهان را حرام كرد و راه اطاعت و بندگی را آسان فرمود.

(خطبه 151 نهج البلاغه ـ ترجمه دشتی)

اسلاید 7 :

*پیامبر اكرم (صلی الله علیه و آله) :

(1)«لا تَكْرَهُوا الْفِتْنَتَهَ فی آخِرِ الزَّمانِ ، فَاِنَّها تُبیرُ الْمُنافِقین : در آخر الزمان فتنه ها را ناخوش نداشته باشید ؛ زیرا آن فتنه ها منافقین را نابود می‌سازد». (كنزالعمال،ح 31170)

(2) «سَتَكُونُ فِتَنٌ یُصْبحُ الرَّجُلُ فیها مُؤْمِناً وَ یُمسی كافِراً ، اِلاّ مَنْ اَحْیاهُ اللهُ بِالْعِلْمِ : به زودی فتنه‌هایی خواهد آمد كه بر اثر آن‌ها انسان شب را با ایمان به صبح می‌رساند و روزش را با كفر به شب می‌رساند ، مگر كسی كه خداوند او را به علم زنده كرده باشد.» (میزان الحكمه ، ج 9، ص 4526)

اسلاید 8 :

*امام علی (علیه السلام) :

«قَدْلَعَمْری یَهْلِكُ فی لَهَبِ الْفِتْنَهِ الْمُؤمِنُ ، وَ یَسْلَمُ فیها غیرُ الْمسْلِمِ : به جان خودم سوگند كه در شعله آزمایش ، مؤمن نابود می‌شود و غیر مسلمان سالم می‌ماند.» (غررالحكم ، ج4 ، ص 479)

*امام صادق (علیه السلام) :

«تَمنَّوُا الْفِتْنَهَ ؛ فَفیها هَلاكُ الْجَبابِرَهِ وَ طَهارَهُ الْاَرْضِ مِنَ الْفَسَقَهِ : فتنه را آرزو كنید؛ زیرا فتنه موجب هلاكت ستمگران و پاكی زمین از فاسقان است». (بحارالأنوار ، ج 90 ، ص 326)

اسلاید 9 :

گزینه های دولت اوباما در قبال ایران :

1) اقدام نظامی ـ حملات هوایی دقیق به مراكز هسته‌ای

2) اقدام نظامی ـ حملات هوایی گسترده به مدت طولانی

3) اقدام نظامی ـ تغییر رژیم از طریق اقدام نظامی و اشغال  ـ الگوی عراق و افغانستان

4) اقدام نظامی ـ تهاجم زمینی ، كشف و انهدام تأسیسات هسته‌ای ، عقب نشینی و انتظار ، فروپاشی احتمالی ایران

5) گفتگو ـ موضوعی محدود ـ الگوی كره شمالی

6) گفتگو ـ معامله كلان ـ الكوی لیبی

اسلاید 10 :

7) عدم اقدام ـ رضایت دادن به دستیابی به فناوری هسته‌ای

8) دیپلماسی قهرآمیز ـ تحریمهای فراگیر شورای امنیت ملل متحد

9) دیپلماسی قهرآمیز ـ تغییر ساختار ـ مهار

10) دیپلماسی قهرآمیز ـ محاصره دریایی

11) دیپلماسی قهرآمیز ـ عملیات مخفیانه ـ خرابكاری و ترور

12) دیپلماسی قهرآمیز ـ تغییر رژیم از طریق مبارزه غیر خشونت آمیز

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل فایل ورد (Word) پاورپوینت پیش درآمدی بر جنگ نرم با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل فایل ورد (Word) پاورپوینت پیش درآمدی بر جنگ نرم دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل